AKTUALITY

06.05.2011

Zámek Dobříš 28. květen od 12.00 hodin Svatební květinový den! Známé modelky ve svatebních šatech, květinové kreace předních floristů, výstava historických aut a motorek, farmářské trhy, program pro děti, ... Více na svatebnikvetinovyden.cz

05.05.2011

Letos pro firemní klienty připravujeme originální team building ve stylu MASH a MOVIE CAMP.

KONTAKTY

Monika KONOPÁSKOVÁ

jednatelka

gsm:      +420 774 724 300

tel./fax: 

e-mail: monika@wishproduction.com

Wish Production s.r.o.

produkční agentura

Zahradní 249

252 03 Řitka

tel./fax: +420 318 591 060

e-mail: wish@wishproduction.com

Team Buildingy

MOVIE CAMP aneb JAK SE TOČÍ FILM Představte si, že jste součástí natáčení velkofilmu „Johanka z Arku“ nebo „Jménem Krále“ (v hlavní roli Karel Roden) a prožijte atmosféru jednoho natáčecího dne historického velkofilmu v historické tvrzi na Praze 5. Odvážní z Vás se stanou spolu s profesionálními herci hlavními postavami filmu (náročnější scény s Vámi připraví kaskadéři), méně odvážní z Vás dostanou role ve filmovém komparzu. Zažijete vše, co k pravému filmování patří – seznámení se s filmovým štábem, známými českými herci, kostymérnou, maskérnou a filmovým studiem, stanete se součástí 50-ti členného týmu filmových profesionálů a den zakončí „dotočná“ – oslava ukončení natáčení, na které bude kromě Vás celý štáb od klapky, techniků až po režiséra a známé herce.

Neformální příležitost k upevnění obchodních a osobních vztahů managmentu Vaší firmy s Vašimi obchodními partnery nebo jedinečná příležitost jak motivovat Vaše zaměstnance k upevnění a prohloubení firemní týmové spolupráce. Získáte originalitu, která je neopakovatelná a proto také nezapomenutelná, Genus loci a spirit filmového natáčení, který neprofesionálové nikdy nezažijí, jedinečnou příležitost odlišit se od „běžných a přežitých“ Eventů a Teambuildingů a šanci opravdu nadchnout, pobavit a potěšit. Vaše neopakovatelné herecké výkony budou zaznamenány formou krátkého filmu / klipu a tyto záznamy, zachycující neopakovatelný spirit filmového dne, Vám budou předány na DVD nosičích. Jsme přesvědčeni, že zejména v dnešní době je pro Vás MOVIE CAMP tou pravou originální příležitostí k upevnění obchodních a osobních vztahů. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Připravila Wish Production s.r.o. ve spolupráci s Three Brothers Production s.r.o.

Realizovali jsme / Připravujeme

5
  • MOVIE CAMP aneb JAK SE TOČÍ FILM
    1